Máme pro vás nové e-booky zdarma, ať slouží ✨ Látky a kurzy najdete na stránkách www.materialistic.cz

Sdílená šicí dílna

Na Praze 7 - mezi Stromovkou a Letenským náměstím. Najdete zde náš show-room s šicími stroji, který je zároveň prostorem pro naše kurzy šití a přes den jej můžete využít jako sdílenou šicí dílnu.

Cena pronájmu šicího místa je 150,- na hodinu, S permanentkou vás vyjde ještě levněji. Své místo si prosím rezervujte předem (776 030 515 nebo  jsme@materialistic.cz)

V naší dílně najdete všechno, co k šití potřebujete. Vysoké stoly, seřízené stroje, žehličky, nůžky, špendlíky, Půjčíme vám i střihy z naší knihovny k vytažení. Sdílená šicí dílna je vymyšlena jako pracovní prostor pro vaše šití, kde jste samostatní a nepotřebujete radu lektora. Když budete řešit nějakou potíž se strojem, tak vám samozřejmě rádi pomůžeme. Chcete-li mít k ruce i lektorku, je to možné - bude se věnovat pouze vám a vašemu tématu. Cena individuální hodiny s lektorem je 1000,-/hodina.


 K vašemu nákupu stroje od nás dostáváte kartičky s gratis vstupy do naší sdílené dílny. Buď 5 nebo 10 hodin, které platí 12 měsíců. Na kartičce nevyplňujeme jméno a pokud nás nemáte v dosahu, můžete ji klidně někomu darovat.