Máme pro vás nové e-booky zdarma, ať slouží ✨ Látky a kurzy najdete na stránkách www.materialistic.cz

Konzultace k výběru stroje

 

 kde koupit šicí stroj v Praze

✂✂ (+420) 776 030 515

✂ jsme@sicistroje-materialistic.cz

Show-room: Havanská 10 | Praha 7  

PO - PÁ: 10.00 - 17.00

 

Máte čas se u nás stavit osobně? Skvělé!  rezervujete si prosím svůj termín předem  ► Konzultace jsou zdarma.

 

šicí stroj pro začátečníka

Umíme šít a víme, co od stroje chtít...

Pokud jste profesionální tvůrci, švadleny a krejčí, kteří se šitím živí asi už víte, jaké požadavky od stroje máte. Jaké stroje si myslíme my, že jsou pro vás nejvhodnější? Kupodivu si nemyslíme, že to nutně musí být stroje průmyslové. Kombinace průmyslového stroje v dílně a třeba nějaké JUKI, která má už profi parametry? Nebo řešíte patchwork i vyšívání? Šijete zakázkově šaty nebo kabáty? Požadavků může být dost ... E-BOOK ZDARMA: Jak vybrat šicí stroj pro pokročilé

Řešíte, jak vybrat šicí stroj pro začátečníka a nikdy jste nešili? Žádný dotaz není hloupý Jsme tu druhou dekádou, učíme lidi šít a radíme s výběrem šicího stroje.. Známe naše stroje včetně mnoha detailů a poradíme vám, jak se rozhodnout mezi jednotlivými modely. Cenové spektrum je široké a možnosti strojů se značně liší.

Prodáváme autorizovaně šicí stroje Brother, JUKI, Lada, Baby Lock a Gritzner. Těmto značkám  šicích strojů nejvíc věříme na základě našich dlouholetých zkušeností. Velmi dobře jim také rozumíme a umíme poradit, jak se rozhodnout mezi jednotlivými modely napříč spektrem. a jak vybrat šicí stroj. 

 

jak vybrat overlock