Máme pro vás nové e-booky zdarma, ať slouží ✨ Látky a kurzy najdete na stránkách www.materialistic.cz

Průvodce pro lidi, kteří nikdy nešili a kupují první šicí stroj

Často se nás ptáte, jak vybrat šicí stroj pro začátečníky. Odpověď není složitá a zorientuje se i laik, resp. člověk, který nikdy nešil.

Máte v zásadě tři jednoduché osy, které potřebujete zvážit a rozhodnete se dobře. Jestli se Vám nechce číst, umíme poradit osobně nebo po telefonu. Neostýchejte se stavit nebo zavolat, radíme rádi. Zde jsou naše kontaktní údaje.

1) ORIENTACE PODLE CENY

Cena je logickým parametrem, který každý zvažuje a častá otázka je. Wait-for-it ...

Jaký je nejlevnější šicí stroj, který mi doporučíte? 

Nejlevnější stroje na trhu, které dává smysl zvažovat se cenově pohybují mezi třemi a čtyřmi tisíci. Jsou to nejvíc základní stroje a potřebujete být obezřetní. Nechcete domů plastovou hračku, ale stroj, s kterým budete schopni šít různé materiály. 

Z našeho mnohaletého zkoumání vychází nejlépe v poměru ceny a výkonu pro začátečníky (kteří chtějí nejlevnější, ale kvalitní stroj) tyto modely Lada L30 a Brother BQ25. Aktuálně stojí oba pod čtyři tisíce a levnější stroje nám nedává smysl chtít, pokud se nechcete u šití trápit.

Pozn. Kdybyste měli rozpočet zvláště napjatý, můžete zvážit dětský šicí stroj. Brother dělá solidní šicí stroje pro děti a je to lepší volba než stejně drahé stroje jiných značek.

 

Záznamy nebyly nalezeny...